Tartu valla jaanituli

„Elu on suur loterii, mille õnnelik võitja on siin…“ kõlavad Ivo Linna hittloo sõnad ja tõepoolest, õnnelikuks saavad kõik, kes otsustavad 22. juunil tulla oma tantsutaldu kulutama just Tartu valla jaanitulele!
Pea 6 tunniks pannakse Amme jõe kaldad rütmiliselt õõtsuma, sest meid tulevad tantsitama Maarjamaa parimad pillimehed! Tantsumaratoni esimesed avaakordid kõlavad KRUUVi viie päikesepoisi esituses, nakatades kuulajaid sellise rõõmu ja positiivsusega, et isegi vihm ei julge sadama hakata! (ja vihm ei sajagi!)
Õhtu edenedes astub lavale aga vanameister IVO LINNA isiklikult ,kelle kõigile tuntava tämbriga lauldud aegumatud hitid võiksid panna igaühe tundma end kangelasena mõnest seiklusfilmist, peatada aja või aidata saata mööda see suve üks lühemaid öid…eks näis! Sekka saab kuulda ka uuemaid palu SUPERNOVAGA.
Et rahvas end oimetuks ei tantsutaks, selleks on meil platsile palgatud mölluvalvur RAUL KIVI, kes ohjab kogu seda lõbusat rahvapidu, annab võimaluse end jaanilõkke paistel soojendada, panna proovile enda tugevad või siis vastupidi, ka nõrgad küljed ning turgutada end suus sulavate toitude ja keelekastega, mida pakuvad meie toidutelgid.
Tule! Teeme ägeda peo, mis on täpselt nii hea kui heaks me selle ise teeme ehk siis parim! Ja seda täiesti tasuta!
Sündmust korraldab: Tartu vald

Ürituse kestvus: 22.06.2023 18:30

Näita kaardil Tartu maakond, Vasula puhkeala

Event Tartu valla jaanituli illustratsioon